femme art
Szybki kontakt
602 116 848
500 192 765

REWOLUCYJNE URZĄDZENIE DO ODMŁADZANIA MIEJSC INTYMNYCH KOBIETY

To co wyróżnia zabieg HIFU od innych z grupy nieinwazyjnych zabiegów ginekologii plastycznej to jego wielokrotnie wyższa skuteczność. Fale ultradźwiękowe oddziaływują głęboko aż na tkankę mięśniową wymuszając jej regenerację nie uszkadzając przy tym śluzówki pochwy. Skuteczność tego zabiegu jest zauważalna zarówno w terapii prewencyjnej, jak i w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu i problemu luźnej pochwy, wyraźnie zmniejszając jej średnicę. Zabieg trwa 20 min i nie wymaga hospitalizacji czy wyłączenia z życia zawodowego. Jako jedyny może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.

HIFU to obecnie niekwestionowany lider w terapii nieinwazyjnej miejsc intymnych.

– Metoda nieinwazyjna, bezbolesna i bezkrwawa
– Gwarantowane bezpieczeństwo zabiegu
– Bardziej skuteczne niż zabiegi laserowe

Zabieg, który rozwiąże intymne problemy Kobiety!

Zabieg skutecznie ujędrnia wewnętrzne ścianki pochwy i zawęża jej średnicę dzięki pobudzeniu naturalnych procesów odbudowy struktury tkanek.

Terapia jest szczególnie polecana dla kobiet po porodzie, cierpiących przez efekty starzenia się, czy chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego.

WSKAZANIA

Wskazaniem do zabiegu jest nadmierne rozluźnienie pochwy, wygładzenie naturalnych pofałdowań oraz brak satysfakcji z życia seksualnego. Najczęstsze objawy zespołu rozluźnienia pochwy to dyspareunia, spadek libido, problemy z osiąganiem orgazmu, suchość, atrofia pochwy.

Wskazaniem do zabiegu są dolegliwości związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu i jego odruchowym wydalaniem podczas wysiłku takiego jak kaszel, śmiech czy kichnięcie.
Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest również częstym wynikiem zmian hormonalnych, zaburzeń wchłaniania cukrów oraz wad wrodzonych tkanki łącznej.

Odmładzanie wnętrza pochwy i zewnętrznych okolic intymnych
Obkurczanie “ścian” pochwy
Suchość pochwy, atrofia pochwy
Świąd, pieczenie, upławy
Wysiłkowe nietrzymanie moczu

Przeciwwskazaniem do zabiegu są infekcje intymne, zmiany anatomiczne pochwy.
Zabieg HIFU w miejscach intymnych jako jedyny można wykonywać w okresie karmienia piersią. Zabieg poprzedza wizyta konsultacyjna podczas której przeprowadzany jest dokładny wywiad, badanie ginekologiczne oraz zlecane i omawiane są wyniki badań w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

PRZECIWSKAZANIA

Przeciwwskazaniem do zabiegu są infekcje intymne, zmiany anatomiczne pochwy.
Zabiegu nie można wykonać w trakcie miesiączki.

PRZEBIEG ZABIEGU

Do pochwy wprowadzany jest specjalna głowica emitująca ultradźwięki oddziałujące na tkankę mięśniową, zwężając pochwę już po jednym zabiegu. Zabieg nie uszkadza śluzówki pochwy dzięki czemu, nie towarzyszy mu krwawienie.

OKRES POZABIEGOWY

Zabieg trwa ok. 20 min. i nie wymaga hospitalizacji. Pacjentka bezpośrednio po zabiegu może opuścić klinikę i wrócić do aktywności zawodowej. Efekt zabiegu pojawia się już po 2 tygodniach od dnia zabiegu. Jest doskonałą terapią poporodową pozwalającą przywrócić satysfakcję seksualną i komfort życia codziennego. W nielicznych przypadkach dużego rozluźnienia pochwy zalecane jest powtórzenie zabiegu.