femme art
Szybki kontakt
602 116 848
500 192 765

Udane życie seksualne

Udane współżycie seksualne cementuje związek dwojga ludzi i sprawa, że czujemy się zdrowsi, atrakcyjniejsi i młodsi. Więź seksualna jest jedną z ważniejszych, prócz uczuciowej czy charakterologicznej, form więzi partnerskiej. Aktywność seksualna jest bowiem doskonałym sposobem na pogłębienie związku miedzy dwojgiem ludzi. By życie intymne było udane wpierw musimy nauczyć się cieszyć własnym ciałem co w wielu przypadkach wywołuje konieczność eliminacji drobnych defektów natury anatomiczno-fizjologicznej. Niektóre defekty istnieją od urodzenia, inne zaś wywołane sa menopauzą i starzeniem organizmu czy przebytymi porodami. Zachodzące zmiany nie tylko utrudniają kontakty intymne i zmniejszają poziom satysfakcji seksualnej, ale często mają negatywny wpływ na codzienne funkcjonowanie, tak jak jest to w przypadku objawów nietrzymania moczu.

Udane życie seksualne

Przebieg zabiegu

Pacjentka jest kwalifikowana do zabiegu po konsultacji lekarskiej u lekarza ginekologa oraz na podstawie aktualnego wyniku badania cytologicznego. Zabieg nie wymaga znieczulenia, rekonwalescencji oraz hospitalizacji.
Laser S-CO2 Vaginal wyposażony jest w specjalną głowicę ze skanerem. Głowica ta jest wprowadzana do pochwy. Jej działanie polega na fototermicznej stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie prowadzi to do zwiększenia napięcia i elastyczności tkanek poddanych zabiegowi oraz zmniejszenia obwodu pochwy, a także redukcji objawów nietrzymania moczu. Po upływie około 36 godzin od zabiegu, pacjentka może powrócić do życia seksualnego. Po około miesiącu pojawią się widoczne efekty zabiegu – pochwa stała się ujędrniona i bardziej nawilżona.

Rozwiązanie

Zabieg rewitalizacji pochwy oraz korekty budowy anatomicznej wykonywane za pomocą lasera S-CO2 Vaginal. Ta nieinwazyjna, niechirurgiczna, bezpieczna i bezbolesna procedura medyczna prowadzi do obkurczenia i odbudowy błony śluzowej pochwy, zmniejszenia obwodu pochwy oraz wzrostu jej elastyczności i nawilżenia. Zabieg ten znacząco poprawia samopoczucie, jakość i komfort życia seksualnego obu partnerów oraz niweluje niedogodności związane np z uprawianiem sportu, częstymi zakażeniami okolic intymnych czy nietrzymaniem moczu.